Metoda Tytanowa

Manicure tytanowy Easy Design™ od La Femme® jest doskonałą alternatywą dla manicure hybrydowego. Manicure tytanowy Easy Design™ to innowacyjny, 3-etapowy system, który w zaledwie 25 minut pozwala wzmocnić i naprawić uszkodzone paznokcie lub po prostu je przedłużyć. Manicure tytanowy nie wymaga stosowania lampy UV lub LED, jest całkowicie bezwonn...

Manicure tytanowy Easy Design™ od La Femme® jest doskonałą alternatywą dla manicure hybrydowego. Manicure tytanowy Easy Design™ to innowacyjny, 3-etapowy system, który w zaledwie 25 minut pozwala wzmocnić i naprawić uszkodzone paznokcie lub po prostu je przedłużyć. Manicure tytanowy nie wymaga stosowania lampy UV lub LED, jest całkowicie bezwonny i nie niszczy płytki paznokcia.

Manicure tytanowy to prosty i szybki sposób na stylizację paznokci. Różnorodność kolorówych proszków sprawia, że stylizacja paznokci daje nieogranoczone możliwości. Po prostu nałóż klej na powierzchnię paznokcia, a następnie zanurz go w przeżroczystym lub w kolorowym proszku. Efektem są doskonale wystyliozwane paznokcie, które mogą być pokryte dowolnym kolorem lakierów hybrydowych Non Stop Color.

More of Less
Produkty
na stronę