METODA TYTANOWA Easy Design™

METODA TYTANOWA Easy Design™

Manicure tytanowy Easy Design™ od La Femme® jest doskonałą alternatywą dla manicure hybrydowego. Manicure tytanowy Easy Design™ to innowacyjny, 3-etapowy system, który w zaledwie 25 minut pozwala wzmocnić i naprawić uszkodzone paznokcie lub po prostu je przedłużyć. Manicure tytanowy nie wymaga stosowania lampy UV lub LED, jest całkowicie bezwonn...

Manicure tytanowy Easy Design™ od La Femme® jest doskonałą alternatywą dla manicure hybrydowego. Manicure tytanowy Easy Design™ to innowacyjny, 3-etapowy system, który w zaledwie 25 minut pozwala wzmocnić i naprawić uszkodzone paznokcie lub po prostu je przedłużyć. Manicure tytanowy nie wymaga stosowania lampy UV lub LED, jest całkowicie bezwonny i nie niszczy płytki paznokcia.

Prosta i efektowna stylizacja - manicure tytanowy

Manicure tytanowy to prosty i szybki sposób na stylizację paznokci. Różnorodność kolorowych proszków sprawia, że stylizacja paznokci daje nieograniczone możliwości. Po prostu nałóż klej na powierzchnię paznokcia, a następnie zanurz go w przezroczystym lub w kolorowym proszku. Efektem są doskonale wystylizowane paznokcie, które mogą być pokryte dowolnym kolorem lakierów hybrydowych Non Stop Color.

Zestaw do manicure tytanowego - piękne paznokcie w Twoim domu

W naszej ofercie oprócz indywidualnych produktów proponujemy także zestaw do paznokci tytanowych. Jest to doskonały sposób na skompletowanie wszystkich niezbędnych komponentów w cenie niższej niż w przypadku zakupu każdego elementu osobno. W skład zestawu do manicure tytanowego wchodzi wszystko, co niezbędne, by wykonać piękną stylizację krok po kroku. Oprócz niezbędnych elementów, takich jak aktywator czy pyłek, zawiera on także różnego rodzaje pilniki, które są niezbędne do nadania paznokciowi odpowiedniego wykończenia. Ważnym produktem w zestawie tytanowym do paznokci jest też oliwka pielęgnacyjna, która odżywi i poprawi wygląd skórek.

Marzą Ci się paznokcie tytanowe? Zestaw dostępny w naszej ofercie to wspaniały sposób na wykonanie ich w zaciszu własnego domu!

More of Less
Produkty
na stronę