Nie możesz złożyć nowego zamówienia w swoim kraju. United States

Kolekcja Let's go Party

Kolekcja Let's go Party

Kolekcja lakierów hybrydowych Non Stop Color ™ na lato 2018 inspirowana jest legendarnymi kolorami lat 80. Ci, którzy żyli w tamtych latach rozpamiętują je z nostalgią, ci, którzy nie mieli szansy w nich żyć będą zafascynowani. Jednym słowem: odważ się. Wspaniałe lata osiemdziesiąte wracają do blasku dzięki kolekcji "Let's Go Party", wykonanej w...

Kolekcja lakierów hybrydowych Non Stop Color ™ na lato 2018 inspirowana jest legendarnymi kolorami lat 80. Ci, którzy żyli w tamtych latach rozpamiętują je z nostalgią, ci, którzy nie mieli szansy w nich żyć będą zafascynowani. Jednym słowem: odważ się. Wspaniałe lata osiemdziesiąte wracają do blasku dzięki kolekcji "Let's Go Party", wykonanej w kolorach fluorescencyjnych i brokatowych. Piękna paleta barw jest idealna dla prawdziwej królowej imprez! Jeśli tylko przyozdobi swoje paznokcie jednym z kolorów "Let's Go Party" to na pewno nie pozostanie niezauważona.

Ekstrawagancja i kreatywność rozbłysły z pop-artem, pod jednym wspólnym mianownikiem: "Dziewczyny po prostu chcą się dobrze bawić".

Spróbuj również z akrylożelem Spheric™ AcryGel.

More of Less
Produkty