Hybrydy termiczne MagicColor

Hybrydy termiczne MagicColor

Czy kolor na paznokciach nudzi Ci się szybciej niż jesteś w stanie go zmienić? Doskonale to rozumiemy, w końcu kobieta zmienną jest. Ale czemu niby lakiery nie mogłyby nadążać za kobietą i zmieniac się razem z nią? Ależ mogą i nawet to robią. Termincze lakiery hybrydowe z kolekcji MagicColor nie pozwolą się sobą znudzić. W zależności od panujące...

Czy kolor na paznokciach nudzi Ci się szybciej niż jesteś w stanie go zmienić? Doskonale to rozumiemy, w końcu kobieta zmienną jest. Ale czemu niby lakiery nie mogłyby nadążać za kobietą i zmieniac się razem z nią? Ależ mogą i nawet to robią. Termincze lakiery hybrydowe z kolekcji MagicColor nie pozwolą się sobą znudzić. W zależności od panującej dookoła temperatury lakiery te zmieniają swój kolor.
Jeden lakier – trzy możliwości. Na Twoich paznokciach może on przybrać jeden z dwóch kolorów, bądź stworzyć bardzo popularne ostatnio ombre. Jedno wyjście do koleżanki na kawę to co najmniej dwie różne stylizacje, nie wierzysz? Wypróbuj już dziś termiczne lakiery hybrydowe Magic Color!

More of Less