Blog - co nowego?

Jak zacząć przygodę z manicure w domu?

Jak zacząć przygodę z manicure w domu?

Zadbane dłonie i paznokcie to podstawa eleganckiej prezencji. Jednak nie zawsze jest czas i możliwość na umówienie wizyty w salonie kosmetycznym. Profesjonalne wykonanie manicure hybrydowego bywa niestety kosztowne. Z tego powodu wiele osób decyduje się na samodzielne zrobienie stylizacji we własnym domu. Jak więc skomponować zestaw lakierów hybrydowych i przyrządów do wykonania perfekcyjnego manicure w domu? Dziś opowiemy o tym, co jest niezbędne!
Czytaj dalej
Trendy w hybrydach na paznokciach lato

Trendy w hybrydach na paznokciach lato

Trendy w stylizacji paznokci przychodzą i odchodzą równie szybko co te w przypadku odzieży. Różnorodność technik, wzorów i kolorów sprawia, że to co było nowe i ciekawe przed chwilą, teraz już jest przestarzałe i zwyczajnie nudne. Ciężko jest nadążyć za wszystkimi modowymi niuansami na bieżąco. Jednak spieszymy z pomocą! W dzisiejszym wpisie przedstawimy nadchodzące trendy w stylizacjach hybrydowych na lato!
Czytaj dalej
 Żel, akryl i akrylożel - od którego zacząć?

Żel, akryl i akrylożel - od którego zacząć?

Osoby, które rozpoczynają swoją przygodę w kolorowym świecie manicure często mogą napotkać na problemy związane z wyborem odpowiedniej metody przedłużania paznokci. Jest ich naprawdę sporo, a efekty osiągane różnymi sposobami często są podobne dla świeżego i niewprawionego oka. Jednakże w kwestii techniki oraz używanych produktów różnią się one w znacznym stopniu. Dzisiaj przedstawimy żel, akryl oraz akrylożel do paznokci i dokładnie o nich opowiemy.
Czytaj dalej