Nie możesz złożyć nowego zamówienia w swoim kraju. United States

manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy – jak go zrobić? Czy warto?

Manicure hybrydowy to coraz bardziej popularna metoda stylizacji paznokci. Jednak żeby wyglądał ładnie i profesjonalnie, należy wykonać go bardzo precyzyjnie. Nie jest to wcale takie trudne. Wystarczy chwila uwagi i odrobina chęci! Do dzieła!

Zalety manicure hybrydowego

Manicure hybrydowy to rewolucyjna metoda stylizacji paznokci. Innowacyjna formuła lakierów hybrydowych zapewnia odporność na zadrapania, odpryskiwania i inne działania czynników zewnętrznych. Dzięki temu możesz cieszyć się swoim ulubionym kolorem, nawet ponad 14 dwa tygodnie. Ponadto, paznokcie hybrydowe odznacza przepiękny blask i bardzo elegancki i przede wszystkim naturalny wygląd. Pamiętajmy też, że manicure hybrydowy jest dużo tańszy i zdrowszy od popularnych akryli i paznokci żelowych.


Jak wykonać manicure hybrydowy?

Co potrzebujemy?


manicure hybrydowy

Manicure Hybrydowy krok, po kroku:

  1. Dokładnie usuwamy skórki drewnianym patyczkiem.
  2. Delikatnie matowimy powierzchnię paznokcia pilnikiem. Nakładamy NailPrep w celu odtłuszczenia i zwiększenia przyczepności.
  3. Nakładamy bardzo cienką warstwę lakieru hybrydowego bazy. Utwardzamy w lampie LED ok. 45 sekund, lub w lampie UV ok. 150 sekund (2,5 minuty).
  4. Nakładamy na całą powierzchnię paznokci lakier do paznokci i utwardzamy w lampie.
  5. Nakładamy lakier hybrydowy Top No Wipei utwardzamy w lampie.

Czego unikać?

Unikaj lakierów hybrydopodobnych. Na rynku kosmetycznym, w głównie w Internecie można natknąć się na pseudo lakiery hybrydowe, zazwyczaj w bardzo niskich cenach. Na urodzie nie warto oszczędzać. Lakiery hybrydopodobne bardzo ciężko zmyć za pomocą preparatów przeznaczonych do usuwania hybryd (np. GelRemover 3w1). Przez długotrwałe zmywanie i szorowanie patyczkiem po płytce, Twoje paznokcie mogą bardzo ucierpieć. Lepiej zainwestować kilka złotych więcej w sprawdzoną markę, niż potem ponosić konsekwencje z używania podróbek przez kilka miesięcy.

Podczas usuwania manicure, pod żadnym pozorem nie zrywaj i nie zdrapuj sama hybrydy z paznokcia. Grozi to uszkodzeniem płytki i długotrwałymi konsekwencjami: łamliwością i rozdwajaniem paznokci.

Pamiętaj też, by co jakiś czas dać odpocząć paznokciom. Nie nakładać jednej hybrydy po drugiej. Zrób chociaż tygodniową przerwę, pomiędzy kolejnym manicure hybrydowym. W między czasie nałóż dobrą odżywkę, która pozwoli Twoim paznokciom się zregenerować.


manicure hybrydowy

System usuwania:

Aby skutecznie usunąć trwały kolor z paznokci należy wcześniej zmatowić ich powierzchnię.

  1. Nasącz waciki płynem GelRemover 3w1 i pokryj nim dokładnie paznokcie.
  2. Całość starannie owiń folią aluminiową.
  3. Odczekaj 10 – 15 minut.
  4. Dokładnie umyj i osusz dłonie.

Manicure hybrydowy to zdecydowanie dobra inwestycja. Co prawda, musisz poświęcić trochę czasu, żeby nauczyć się dokładnie wykonywać cały zabieg, a także przeznaczyć trochę pieniędzy, bo produkty do hybryd są nieco droższe od artykułów pielęgnacyjnych do standardowej stylizacji paznokci. Jednak efekt, który zyskasz wynagradza wszelki trud. Trwały kolor, przepiękny połysk, zdrowo i naturalnie wyglądające paznokcie, nawet przez kilkanaście dni. Ciesz się pięknymi paznokciami z La Femme!