Wyprzedaż! Chameleon pyłek 4

Chameleon pyłek 4

CHAMELEON PYŁEK 4 Jeden kolor to dla Ciebie za mało? Potrzebujesz stałych zmian na paznokciach, bo jak wiadomo kobieta zmienną jest? W takim razie mamy dla Ciebie coś idealnego. Pyłki Chameleon to magia zamknięta w małym słoiczku. Drobno zmielony proszek, który wtarty w lakier, nadaje mu zupełnie nowego, niepowtarzalnego metalicznego wymiaru, dzięki czemu aplikacja na każdy kolor daje zupełnie inny efekt.   Chameleon pyłek 4 to- pyłek, który na paznokciach przypomina pięknie mieniący się tęczowy topaz. Bazę pyłku stanowi kolor zielony. Jednak w zależności od kąta padania światła przybiera również fioletowe oraz niebieskie tony. Idealne rozwiązanie dla kobiet lubiących wielkie zmiany.  

DKCHAM4

Udostępnij:

8,75 zł

24,99 zł

Niższa cena! - 65%

Dostępny

Ostatnie egzemplarze!

Napisz opinię

Chameleon pyłek 4

Chameleon pyłek 4

CHAMELEON PYŁEK 4

Jeden kolor to dla Ciebie za mało? Potrzebujesz stałych zmian na paznokciach, bo jak wiadomo kobieta zmienną jest? W takim razie mamy dla Ciebie coś idealnego. Pyłki Chameleon to magia zamknięta w małym słoiczku. Drobno zmielony proszek, który wtarty w lakier, nadaje mu zupełnie nowego, niepowtarzalnego metalicznego wymiaru, dzięki czemu aplikacja na każdy kolor daje zupełnie inny efekt.

 

Chameleon pyłek 4 to- pyłek, który na paznokciach przypomina pięknie mieniący się tęczowy topaz. Bazę pyłku stanowi kolor zielony. Jednak w zależności od kąta padania światła przybiera również fioletowe oraz niebieskie tony. Idealne rozwiązanie dla kobiet lubiących wielkie zmiany.

 

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: