Nowy Zestaw Lakierów Hybrydowych Exotic Autumn

Zestaw Lakierów Hybrydowych Exotic Autumn

W tym roku odnajdziemy Jesień w zmieniających się horyzontach, dzikim pięknie i tysiącletnich, nieodkrytych tajemnicach Kolekcja Exotic Autumn, do której można dotrzeć przeżywając przygodę w odległych i mistycznych miejscach oraz okolicznościach

PVLEDLFEA

Udostępnij:

124,95 zł

Oczekiwanie na dostawę

W tym roku odnajdziemy Jesień w zmieniających się horyzontach, dzikim pięknie i tysiącletnich, nieodkrytych tajemnicach.

Kolekcja Exotic Autumn, do której można dotrzeć przeżywając przygodę w odległych i mistycznych miejscach oraz okolicznościach.

Kolekcja jesienna 2021 Exotic Autumn to 6 nowych kolorów lakierów hybrydowych Ultra HD  Non Stop Color niezbędnych do wyruszenia w multi sensoryczną podróż.

Od rustykalnego brązu, koloru zachodzącego słońca pustyni, poprzez mistyczny fiolet zachęcający do medytacji oraz egzotyczny, brokatowy pomarańcz zapraszamy do podróży.

Zainspiruj się kolekcją Exotic Autumn.

Lakier Hybrydowy Non Stop Color™ od La Femme® gwarantuje doskonałą trwałość koloru i niezrównany połysk przez ponad 21 dni dzięki formule Ultra HD.

Non Stop Color™ jest łatwy w aplikacji, ponieważ samopoziomuje się i utwardza nie powodując uszkodzenia struktury paznokcia, w zaledwie 30-45 sekund w lampach LED i w czasie krótszym niż 2 minuty w lampach UV. Całe wykonanie manicure lub pedicure zajmuje mniej niż 30 minut.

Specjalna formuła tego Lakieru Hybrydowego doskonale wiąże się z powierzchnią płytki i wyrównuje strukturę, wzmacniając i chroniąc naturalne paznokcie. Utwardzanie w lampie nadaje wytrzymałość i bardzo silną odporność na zarysowania i odpryski nawet przez 3 tygodnie.

Lakiery Hybrydowe Non Stop Color™ można łatwo usunąć w ciągu 5-10 minut, w zależności od wybranego rodzaju zmywacza. Oba zmywacze lakierów hybrydowych od La Femme® są wzbogacone lanoliną lub kaprylem, aby zapobiec nadmiernemu wsuszaniu skóry i naturalnych paznokci.

Formuła Non Stop Color™ została zaprojektowana tak, by można było ją stosować także na paznokciach przedłużonych metodą Żelową, Fiberglass i Akrylową, systemem manicure tytanowego La Femme® Easy Design a także Akrylożelem Spheric™.

Każdy Lakier Hybrydowy Non Stop Color™ jest wyposażony w specjalną nakrętkę, która zawiera kroplę rzeczywistego koloru, która pozwala łatwo zidentyfikować i bezbłędnie wybrać żądany kolor.

UWAGA: W celu uzyskania najlepszych rezultatu zaleca się stosowanie kompletu produktów do stylizacji Non Stop Color™ od La Femme®

Napisz opinię

Zestaw Lakierów Hybrydowych Exotic Autumn

Zestaw Lakierów Hybrydowych Exotic Autumn

W tym roku odnajdziemy Jesień w zmieniających się horyzontach, dzikim pięknie i tysiącletnich, nieodkrytych tajemnicach

Kolekcja Exotic Autumn, do której można dotrzeć przeżywając przygodę w odległych i mistycznych miejscach oraz okolicznościach

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: