Nowy Zestaw Lakierów Hybrydowych Exotic Autumn!

Zestaw Lakierów Hybrydowych "Exotic Autumn" (5+1gratis)

W tym roku odnajdziemy Jesień w zmieniających się horyzontach, dzikim pięknie i tysiącletnich, nieodkrytych tajemnicach. Od rustykalnego brązu, koloru zachodzącego słońca pustyni, poprzez mistyczny fiolet zachęcający do medytacji oraz egzotyczny, brokatowy pomarańcz. Zainspiruj się kolekcją Exotic Autumn.

PVLEDLFEA

Udostępnij:

124,95 zł

zamiast 149,96 zł

Dostępny

Zawartość

W tym roku odnajdziemy Jesień w zmieniających się horyzontach, dzikim pięknie i tysiącletnich, nieodkrytych tajemnicach.

Kolekcja Exotic Autumn, do której można dotrzeć przeżywając przygodę w odległych i mistycznych miejscach oraz okolicznościach.

Kolekcja jesienna 2021 Exotic Autumn to 6 nowych kolorów lakierów hybrydowych Ultra HD Non Stop Color niezbędnych do wyruszenia w multi sensoryczną podróż.

Od rustykalnego brązu, koloru zachodzącego słońca pustyni, poprzez mistyczny fiolet zachęcający do medytacji oraz egzotyczny, brokatowy pomarańcz zapraszamy do podróży.Lakier Hybrydowy Non Stop Color™
od La Femme® gwarantuje doskonałą trwałość koloru i niezrównany połysk przez ponad 21 dni dzięki formule Ultra HD.

Non Stop Color™ jest łatwy w aplikacji, ponieważ samopoziomuje się i utwardza nie powodując uszkodzenia struktury paznokcia, w zaledwie 30-45 sekund w lampach LED i w czasie krótszym niż 2 minuty w lampach UV. Całe wykonanie manicure lub pedicure zajmuje mniej niż 30 minut.

Specjalna formuła tego Lakieru Hybrydowego doskonale wiąże się z powierzchnią płytki i wyrównuje strukturę, wzmacniając i chroniąc naturalne paznokcie. Utwardzanie w lampie nadaje wytrzymałość i bardzo silną odporność na zarysowania i odpryski nawet przez 3 tygodnie.

Lakiery Hybrydowe Non Stop Color™ można łatwo usunąć w ciągu 5-10 minut, w zależności od wybranego rodzaju zmywacza. Oba zmywacze lakierów hybrydowych od La Femme® są wzbogacone lanoliną lub aprylem, aby zapobiec nadmiernemu wysuszaniu skóry i naturalnych paznokci.

Formuła Non Stop Color™ została zaprojektowana tak, by można było ją stosować także na paznokciach przedłużonych metodą Żelową, Fiberglass i Akrylową, systemem manicure tytanowego La Femme® Easy Design a także Akrylożelem Spheric™.

Każdy Lakier Hybrydowy Non Stop Color™ jest wyposażony w specjalną nakrętkę, która zawiera kroplę rzeczywistego koloru, która pozwala łatwo zidentyfikować i bezbłędnie wybrać żądany kolor.

UWAGA: W celu uzyskania najlepszych rezultatu zaleca się stosowanie kompletu produktów do stylizacji Non Stop Color™ od La Femme®

ku odnajdziemy Jesień w zmieniających się horyzontach, dzikim pięknie i tysiącletnich, nieodkrytych tajemnicach.

Napisz opinię

Zestaw Lakierów Hybrydowych "Exotic Autumn" (5+1gratis)

Zestaw Lakierów Hybrydowych "Exotic Autumn" (5+1gratis)

W tym roku odnajdziemy Jesień w zmieniających się horyzontach, dzikim pięknie i tysiącletnich, nieodkrytych tajemnicach.

Od rustykalnego brązu, koloru zachodzącego słońca pustyni, poprzez mistyczny fiolet zachęcający do medytacji oraz egzotyczny, brokatowy pomarańcz.

Zainspiruj się kolekcją Exotic Autumn.

6 innych produktów w tej samej kategorii: