Lakier Hybrydowy UV&LED 8g - H257 Stay Together

Żywa i ekscytująca fuksja, jak radość z powrotu do bycia razem

Udostępnij:

24,99 zł

Opcje zakupu

Dostępny

H257 Stay together - Żywa i ekscytująca fuksja, jak radość z powrotu do bycia razem


Back to Life to nowa letnia kolekcja lakierów hybrydowych Non Stop Color™ w formule Ultra HD, paleta charyzmatycznych kolorów, które podkreślają zdecydowaną kobiecość: od żywej żółci przez zmysłową czerwień po eteryczny błękit.

Wybór sześciu odcieni które będą prawdziwymi hitami lata! Powróć z nimi do snucia marzeń dzięki jasnym i żywym kolorom - symbolom piękna, elegancji i radości życia.

Nasza letnia kolekcja lakierów hybrydowych to eksplozja wolności i energii, który inspiruje Cię do ponownego odkrywania radości bycia razem i optymistycznego spojrzenia na życie.Lakier Hybrydowy Non Stop Color™
od La Femme® gwarantuje doskonałą trwałość koloru i niezrównany połysk przez ponad 21 dni dzięki formule Ultra HD.

Non Stop Color™ jest łatwy w aplikacji, ponieważ samopoziomuje się i utwardza nie powodując uszkodzenia struktury paznokcia, w zaledwie 30-45 sekund w lampach LED i w czasie krótszym niż 2 minuty w lampach UV. Całe wykonanie manicure lub pedicure zajmuje mniej niż 30 minut.

Specjalna formuła tego Lakieru Hybrydowego doskonale wiąże się z powierzchnią płytki i wyrównuje strukturę, wzmacniając i chroniąc naturalne paznokcie. Utwardzanie w lampie nadaje wytrzymałość i bardzo silną odporność na zarysowania i odpryski nawet przez 3 tygodnie.

Lakiery Hybrydowe Non Stop Color™ można łatwo usunąć w ciągu 5-10 minut, w zależności od wybranego rodzaju zmywacza. Oba zmywacze lakierów hybrydowych od La Femme® są wzbogacone lanoliną lub kaprylem, aby zapobiec nadmiernemu wsuszaniu skóry i naturalnych paznokci.

Formuła Non Stop Color™ została zaprojektowana tak, by można było ją stosować także na paznokciach przedłużonych metodą Żelową, Fiberglass i Akrylową, systemem manicure tytanowego La Femme® Easy Design a także Akrylożelem Spheric™.

Każdy Lakier Hybrydowy Non Stop Color™ jest wyposażony w specjalną nakrętkę, która zawiera kroplę rzeczywistego koloru, która pozwala łatwo zidentyfikować i bezbłędnie wybrać żądany kolor.

UWAGA: W celu uzyskania najlepszych rezultatu zaleca się stosowanie kompletu produktów do stylizacji Non Stop Color™ od La Femme®

Napisz opinię

Lakier Hybrydowy UV&LED 8g - H257 Stay Together

Lakier Hybrydowy UV&LED 8g - H257 Stay Together

Żywa i ekscytująca fuksja, jak radość z powrotu do bycia razem

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: