Lakier Hybrydowy UV&LED 8g - H225 Carousel

Poczuj się jak na karuzeli w lunaparku z lakierem hybrydowym Carousel w kolorze beżowym.

Udostępnij:

24,99 zł

Opcje zakupu

Dostępny

Poczuj się jak na karuzeli w lunaparku z lakierem hybrydowym Carousel w kolorze beżowym.

Charakterystyka:

Beżowy - metaliczny, perłowy.

Krycie koloru - pełne (HD).

Innowacyjny system Non Stop Color™ Perfect Shape pozwala uzyskać idealnie gładką i pozbawioną niedoskonałości powierzchnię paznokcia bez użycia pilnika.  To wszystko dzięki połączeniu samopoziomujących właściwości z idealnym wypełnieniem płytki paznokcia: nowych baz HD z nowymi kolorami Ultra HD.

Wypróbuj również nowych, mocnych ultra wytrzymałych baz z włóknami nylonowmi Fiber Base F001 Milky Pink oraz Fiber Base F002 Milky White. Możesz je nakładać bezpośrednio na płytkę (jako bazę), a także jako warstwę budującą i przedłużającą paznokieć (do 1 cm). Ze względu na swoje wyjątkowe właściwości wzmacniające doskonale nadaje się do osłabionej wymagającej płytce.Lakier Hybrydowy Non Stop Color™
od La Femme® gwarantuje doskonałą trwałość koloru i niezrównany połysk przez ponad 21 dni dzięki formule Ultra HD.

Non Stop Color™ jest łatwy w aplikacji, ponieważ samopoziomuje się i utwardza nie powodując uszkodzenia struktury paznokcia, w zaledwie 30-45 sekund w lampach LED i w czasie krótszym niż 2 minuty w lampach UV. Całe wykonanie manicure lub pedicure zajmuje mniej niż 30 minut.

Specjalna formuła tego Lakieru Hybrydowego doskonale wiąże się z powierzchnią płytki i wyrównuje strukturę, wzmacniając i chroniąc naturalne paznokcie. Utwardzanie w lampie nadaje wytrzymałość i bardzo silną odporność na zarysowania i odpryski nawet przez 3 tygodnie.

Lakiery Hybrydowe Non Stop Color™ można łatwo usunąć w ciągu 5-10 minut, w zależności od wybranego rodzaju zmywacza. Oba zmywacze lakierów hybrydowych od La Femme® są wzbogacone lanoliną lub kaprylem, aby zapobiec nadmiernemu wsuszaniu skóry i naturalnych paznokci.

Formuła Non Stop Color™ została zaprojektowana tak, by można było ją stosować także na paznokciach przedłużonych metodą Żelową, Fiberglass i Akrylową, systemem manicure tytanowego La Femme® Easy Design a także Akrylożelem Spheric™.

Każdy Lakier Hybrydowy Non Stop Color™ jest wyposażony w specjalną nakrętkę, która zawiera kroplę rzeczywistego koloru, która pozwala łatwo zidentyfikować i bezbłędnie wybrać żądany kolor.

UWAGA: W celu uzyskania najlepszych rezultatu zaleca się stosowanie kompletu produktów do stylizacji Non Stop Color™ od La Femme®

Napisz opinię

Lakier Hybrydowy UV&LED 8g - H225 Carousel

Lakier Hybrydowy UV&LED 8g - H225 Carousel

Poczuj się jak na karuzeli w lunaparku z lakierem hybrydowym Carousel w kolorze beżowym.

Cechy

Rodzaj lakieru:Perłowy
Rodzaj lakieru:Metaliczny
Stopień krycia:HD - kryjące

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: