Lakier Hybrydowy UV&LED 8g - H277 Retro Marine

H277 Retro Marine - kryjący  jasny akwamaryn. Szlachetny, charyzmatyczny i odważny akwamaryny,pomoże Ci szczezrze wyrazić swoje emocje. Jasny Akwamaryn sam w sobie dodaje uroku i odwagi.

Udostępnij:

24,99 zł

Opcje zakupu

Dostępny

H277 Retro Marine - kryjący  jasny akwamaryn.

Szlachetny, charyzmatyczny i odważny akwamaryny,pomoże Ci szczezrze wyrazić swoje emocje. Jasny Akwamaryn sam w sobie dodaje uroku i odwagi.

Sweet Memories!

Przywołaj z nami czarujące chwile, porywające wspomnienia, dzięki którym na Twojej twarzy zagości uśmiech.

La Femme®  wiosną 2021 pomoże Ci ożywić uśpione piękno oraz odważnie pokazać je światu.


Kolekcja Sweet Memories to 6 nowych tęczowych odcieni lakieru hybrydowego  Ultra HD Non Stop Color ™, które uczynią Cię wyjątkowym.

Od czarującego różu, który nawiązuje do wyrafinowanego stylu lat czterdziestych XX wieku, po kultową zieleń inspirowaną ruchem hipisowskim, przechodząc przez ekstrawagancką współczesność błyszczącego różu.Lakier Hybrydowy Non Stop Color™
od La Femme® gwarantuje doskonałą trwałość koloru i niezrównany połysk przez ponad 21 dni dzięki formule Ultra HD.

Non Stop Color™ jest łatwy w aplikacji, ponieważ samopoziomuje się i utwardza nie powodując uszkodzenia struktury paznokcia, w zaledwie 30-45 sekund w lampach LED i w czasie krótszym niż 2 minuty w lampach UV. Całe wykonanie manicure lub pedicure zajmuje mniej niż 30 minut.

Specjalna formuła tego Lakieru Hybrydowego doskonale wiąże się z powierzchnią płytki i wyrównuje strukturę, wzmacniając i chroniąc naturalne paznokcie. Utwardzanie w lampie nadaje wytrzymałość i bardzo silną odporność na zarysowania i odpryski nawet przez 3 tygodnie.

Lakiery Hybrydowe Non Stop Color™ można łatwo usunąć w ciągu 5-10 minut, w zależności od wybranego rodzaju zmywacza. Oba zmywacze lakierów hybrydowych od La Femme® są wzbogacone lanoliną lub kaprylem, aby zapobiec nadmiernemu wsuszaniu skóry i naturalnych paznokci.

Formuła Non Stop Color™ została zaprojektowana tak, by można było ją stosować także na paznokciach przedłużonych metodą Żelową, Fiberglass i Akrylową, systemem manicure tytanowego La Femme® Easy Design a także Akrylożelem Spheric™.

Każdy Lakier Hybrydowy Non Stop Color™ jest wyposażony w specjalną nakrętkę, która zawiera kroplę rzeczywistego koloru, która pozwala łatwo zidentyfikować i bezbłędnie wybrać żądany kolor.

UWAGA: W celu uzyskania najlepszych rezultatu zaleca się stosowanie kompletu produktów do stylizacji Non Stop Color™ od La Femme®

Napisz opinię

Lakier Hybrydowy UV&LED 8g - H277 Retro Marine

Lakier Hybrydowy UV&LED 8g - H277 Retro Marine

H277 Retro Marine - kryjący  jasny akwamaryn.

Szlachetny, charyzmatyczny i odważny akwamaryny,pomoże Ci szczezrze wyrazić swoje emocje. Jasny Akwamaryn sam w sobie dodaje uroku i odwagi.


Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: