Lakier Hybrydowy UV&LED 8g - H205 Dance all Night

Dance All Night - dokładnie tak, z nowym kolorem H205 wykonanym w technologii Ultra HD przetańczysz całą noc!

Udostępnij:

24,99 zł

Opcje zakupu

Dostępny

Nowa formuła Non Stop Color™ Ultra HD została zaprojektowana tak, aby połączyć najlepsze zalety półtransparentnych lakierów hybrydowych z właściwościami mocno napigmentowanych żeli kolorowych. Wszystko to, aby zapewnić idealne krycie już przy aplikacji pierwszej warstwy lakieru. Jego gęstsza i bardziej elastyczna konsystencja z samopoziomującym efektem 3D pozwala korygować niedoskonałości płytki paznokciowej. Rezultatem jest szybka aplikacja bez smug oraz wydłużona trwałość - do 4 tygodni, bez zarysowań i odprysków.

Wypróbuj nowości na rynku: Akrylożel Spheric™. Innowacyjny żel akrylowy, łączący w sobie najlepsze cechy żelu  i akrylu. Paznokcie modelowane żelem akrylowym Spheric™  wyglądają naturalnie, są mocniejsze, a zarazem bardziej elastyczne. Efekt utrzymuje się przez ponad 21 dni.Lakier Hybrydowy Non Stop Color™
od La Femme® gwarantuje doskonałą trwałość koloru i niezrównany połysk przez ponad 21 dni dzięki formule Ultra HD.

Non Stop Color™ jest łatwy w aplikacji, ponieważ samopoziomuje się i utwardza nie powodując uszkodzenia struktury paznokcia, w zaledwie 30-45 sekund w lampach LED i w czasie krótszym niż 2 minuty w lampach UV. Całe wykonanie manicure lub pedicure zajmuje mniej niż 30 minut.

Specjalna formuła tego Lakieru Hybrydowego doskonale wiąże się z powierzchnią płytki i wyrównuje strukturę, wzmacniając i chroniąc naturalne paznokcie. Utwardzanie w lampie nadaje wytrzymałość i bardzo silną odporność na zarysowania i odpryski nawet przez 3 tygodnie.

Lakiery Hybrydowe Non Stop Color™ można łatwo usunąć w ciągu 5-10 minut, w zależności od wybranego rodzaju zmywacza. Oba zmywacze lakierów hybrydowych od La Femme® są wzbogacone lanoliną lub kaprylem, aby zapobiec nadmiernemu wsuszaniu skóry i naturalnych paznokci.

Formuła Non Stop Color™ została zaprojektowana tak, by można było ją stosować także na paznokciach przedłużonych metodą Żelową, Fiberglass i Akrylową, systemem manicure tytanowego La Femme® Easy Design a także Akrylożelem Spheric™.

Każdy Lakier Hybrydowy Non Stop Color™ jest wyposażony w specjalną nakrętkę, która zawiera kroplę rzeczywistego koloru, która pozwala łatwo zidentyfikować i bezbłędnie wybrać żądany kolor.

UWAGA: W celu uzyskania najlepszych rezultatu zaleca się stosowanie kompletu produktów do stylizacji Non Stop Color™ od La Femme®

Oceń 
2018-06-23
Uwielbiam

Ten nowe kolorki sa super. Rewelacyjne krycie :) Pozdrawiam.

  • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Lakier Hybrydowy UV&LED 8g - H205 Dance all Night

Lakier Hybrydowy UV&LED 8g - H205 Dance all Night

Dance All Night - dokładnie tak, z nowym kolorem H205 wykonanym w technologii Ultra HD przetańczysz całą noc!

Cechy

Stopień krycia:HD - kryjące

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: