Lakier Hybrydowy UV&LED 8g - H114 Neon Pink

H114 - Wyzywający róż – Neon Pink to kolor dla lubiących zwracać na siebie uwagę.

Udostępnij:

24,99 zł

Opcje zakupu

Dostępny

Odcień różu H114 - Neon Pink to neonowy lakier hybrydowy, który na pewno zwróci na siebie uwagę nie jednej osoby. Wejdź z mocnym, energetyzującym uderzeniem w nowy dzień i odważnie podkreśl swoje tempo życia oraz niezależność.

Neon Pink to perfekcyjny wybór nie tylko dla błądzących myślami po wspomnieniach lat nastoletnich, ale i dla tych, które twardo stąpają po ziemi. Jednym słowem — odrobina odważnego szaleństwa pasuje każdemu.

Pamiętasz jak przed spotkaniami z koleżankami i wspólnymi imprezami malowałaś paznokcie mocnymi kolorami, by wyróżnić się spośród tłumu? To nic, że czasy szalonych dyskotek masz już za sobą, to żadna przeszkoda. Z Neon Pink, choć na chwilę wrócisz do tych niezapomnianych momentów i poczujesz tę euforię połączoną z pieszczotliwymi numerami.

Neonowy lakier hybrydowy pozwoli zamknąć Ci kolejne miłe momenty Twojego życia, osładzając codzienną stylizację jak i odważniejsze spotkania. Wyszukany i zaczepny, to idealne sformułowanie na lakier hybrydowy. Neonowy kontrast dopieści Twój wygląd i pomoże wyrazić Twoją kobiecość. Ty plus lakier hybrydowy neon to mieszanka wybuchowa. Jeśli będzie chemia, to na zawsze, a jeśli nie… ech to niemożliwe. Po prostu pokaż swój szalony urok no i pazur!

Neonowe lakiery hybrydowe od La Femme® charakteryzuje głębokość krycia i niezawodna trwałość.

Charakterystyka:

Wyzywający, neonowy róż.

Krycie koloru - pełne (HD)Lakier Hybrydowy Non Stop Color™
od La Femme® gwarantuje doskonałą trwałość koloru i niezrównany połysk przez ponad 21 dni dzięki formule Ultra HD.

Non Stop Color™ jest łatwy w aplikacji, ponieważ samopoziomuje się i utwardza nie powodując uszkodzenia struktury paznokcia, w zaledwie 30-45 sekund w lampach LED i w czasie krótszym niż 2 minuty w lampach UV. Całe wykonanie manicure lub pedicure zajmuje mniej niż 30 minut.

Specjalna formuła tego Lakieru Hybrydowego doskonale wiąże się z powierzchnią płytki i wyrównuje strukturę, wzmacniając i chroniąc naturalne paznokcie. Utwardzanie w lampie nadaje wytrzymałość i bardzo silną odporność na zarysowania i odpryski nawet przez 3 tygodnie.

Lakiery Hybrydowe Non Stop Color™ można łatwo usunąć w ciągu 5-10 minut, w zależności od wybranego rodzaju zmywacza. Oba zmywacze lakierów hybrydowych od La Femme® są wzbogacone lanoliną lub kaprylem, aby zapobiec nadmiernemu wsuszaniu skóry i naturalnych paznokci.

Formuła Non Stop Color™ została zaprojektowana tak, by można było ją stosować także na paznokciach przedłużonych metodą Żelową, Fiberglass i Akrylową, systemem manicure tytanowego La Femme® Easy Design a także Akrylożelem Spheric™.

Każdy Lakier Hybrydowy Non Stop Color™ jest wyposażony w specjalną nakrętkę, która zawiera kroplę rzeczywistego koloru, która pozwala łatwo zidentyfikować i bezbłędnie wybrać żądany kolor.

UWAGA: W celu uzyskania najlepszych rezultatu zaleca się stosowanie kompletu produktów do stylizacji Non Stop Color™ od La Femme®

Napisz opinię

Lakier Hybrydowy UV&LED 8g - H114 Neon Pink

Lakier Hybrydowy UV&LED 8g - H114 Neon Pink

H114 - Wyzywający róż – Neon Pink to kolor dla lubiących zwracać na siebie uwagę.

Cechy

Rodzaj lakieru:Neonowy
Stopień krycia:HD - kryjące

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: