Zestaw Lakierów Hybrydowych Floral Coctail (5+1gratis)

Odkryj nasze kwiatowe koktajle Floral Coctail , zaczynając od najbardziej subtelnych tonów Forget me not , poprzez słodko-gorzką nutę Jasmin Infusion , aż po zmysłową aurę Royal Orchid . Floral Coctail to kwiatowa eksplozja łącząca 6 świeżych kolorów lakierów hybrydowych Ultra HD Non Stop Color™ idealnych na powitanie wiosny.

PVLEDLFFC

Udostępnij:

124,95 zł

zamiast 149,96 zł

Dostępny

Zawartość

Floral Coctail kwiatowa świeżość wiosny zamknięta w delikatnym koktajlu barw.

Kolekcja kwitnących kwiatów od La Femme, to ekstrakt niesamowicie czystych i intensywnych kolorów. Odkryj nasze kwiatowe koktajle Floral Coctail, zaczynając od najbardziej subtelnych tonów Forget me not, poprzez słodko-gorzką nutę Jasmin Infusion, po zmysłową aurę Royal Orchid. 

Floral Coctail to kwiatowa eksplozja łącząca 6 świeżych kolorów lakierów hybrydowych Ultra HD Non Stop Color™ idealnych na powitanie wiosny.

Pozwól sobie na wyrafinowane połączenia kolorów!

__________________________________________________________________________________________________

Lakier Hybrydowy Non Stop Color™ od La Femme® gwarantuje doskonałą trwałość koloru i niezrównany połysk przez ponad 21 dni dzięki formule Ultra HD.

 

Non Stop Color™ jest łatwy w aplikacji, ponieważ samopoziomuje się i utwardza nie powodując uszkodzenia struktury paznokcia, w zaledwie 30-45 sekund w lampach LED i w czasie krótszym niż 2 minuty w lampach UV. Całe wykonanie manicure lub pedicure zajmuje mniej niż 30 minut.

 

Specjalna formuła tego Lakieru Hybrydowego doskonale wiąże się z powierzchnią płytki i wyrównuje strukturę, wzmacniając i chroniąc naturalne paznokcie. Utwardzanie w lampie nadaje wytrzymałość i bardzo silną odporność na zarysowania i odpryski nawet przez 3 tygodnie.

 

Lakiery Hybrydowe Non Stop Color™ można łatwo usunąć w ciągu 5-10 minut, w zależności od wybranego rodzaju zmywacza. Oba zmywacze lakierów hybrydowych od La Femme® są wzbogacone lanoliną lub kaprylem, aby zapobiec nadmiernemu wsuszaniu skóry i naturalnych paznokci.

 

Formuła Non Stop Color™ została zaprojektowana tak, by można było ją stosować także na paznokciach przedłużonych metodą Żelową, Fiberglass i Akrylową, systemem manicure tytanowego La Femme® Easy Design a także Akrylożelem Spheric™.

 

Każdy Lakier Hybrydowy Non Stop Color™ jest wyposażony w specjalną nakrętkę, która zawiera kroplę rzeczywistego koloru, która pozwala łatwo zidentyfikować i bezbłędnie wybrać żądany kolor.

 

UWAGA: W celu uzyskania najlepszych rezultatu zaleca się stosowanie kompletu produktów do stylizacji Non Stop Color™ od La Femme®

 

 

 

Napisz opinię

Zestaw Lakierów Hybrydowych Floral Coctail (5+1gratis)

Zestaw Lakierów Hybrydowych Floral Coctail (5+1gratis)

Odkryj nasze kwiatowe koktajle Floral Coctail, zaczynając od najbardziej subtelnych tonów Forget me not, poprzez słodko-gorzką nutę Jasmin Infusion, po zmysłową aurę Royal Orchid.

Floral Coctail to kwiatowa eksplozja łącząca 6 świeżych kolorów lakierów hybrydowych Ultra HD Non Stop Color™ idealnych na powitanie wiosny.

Cechy

Stopień krycia:HD - kryjące
Stopień krycia:Półtransparentny

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

23 innych produktów w tej samej kategorii: