Zestaw Lakierów Hybrydowych Wedding

Sześć odcieni skomponowanych specjalnie po to, aby Twoje paznokcie stały się idealnym dopełnieniem stylizacji w Twoim wyjątkowym dniu.

PVLEDLFWED

Udostępnij:

99,95 zł

zamiast 119,94 zł

Dostępny

Zawartość

Wedding Capsule Collection to zestaw sześciu przepięknych odcieni Lakierów Hybrydowych Non Stop Color dobranych specjalnie do stworzenia eleganckich, minimalistycznych stylizacji które będą pięknym dopełnieniem kreacji każdej Panny Młodej.

Co znajdziesz w zestawie?

H002 - delikatny, półtransparentny róż

H037 - kryjący jasny róż mieniący się srebrzysto-liliowymi drobinkami

H092 - kryjąca śnieżna biel

H138 - cielisty, kryjący beż

H140 - półtransparentny róż

H198 - półtransparentna biel

Kupując sześć lakierów w zestawie Wedding Capsule Collection płacisz tylko za pięć z nich!Lakier Hybrydowy Non Stop Color™
od La Femme® gwarantuje doskonałą trwałość koloru i niezrównany połysk przez ponad 21 dni dzięki formule Ultra HD.

Non Stop Color™ jest łatwy w aplikacji, ponieważ samopoziomuje się i utwardza nie powodując uszkodzenia struktury paznokcia, w zaledwie 30-45 sekund w lampach LED i w czasie krótszym niż 2 minuty w lampach UV. Całe wykonanie manicure lub pedicure zajmuje mniej niż 30 minut.

Specjalna formuła tego Lakieru Hybrydowego doskonale wiąże się z powierzchnią płytki i wyrównuje strukturę, wzmacniając i chroniąc naturalne paznokcie. Utwardzanie w lampie nadaje wytrzymałość i bardzo silną odporność na zarysowania i odpryski nawet przez 3 tygodnie.

Lakiery Hybrydowe Non Stop Color™ można łatwo usunąć w ciągu 5-10 minut, w zależności od wybranego rodzaju zmywacza. Oba zmywacze lakierów hybrydowych od La Femme® są wzbogacone lanoliną lub kaprylem, aby zapobiec nadmiernemu wsuszaniu skóry i naturalnych paznokci.

Formuła Non Stop Color™ została zaprojektowana tak, by można było ją stosować także na paznokciach przedłużonych metodą Żelową, Fiberglass i Akrylową, systemem manicure tytanowego La Femme® Easy Design a także Akrylożelem Spheric™.

Każdy Lakier Hybrydowy Non Stop Color™ jest wyposażony w specjalną nakrętkę, która zawiera kroplę rzeczywistego koloru, która pozwala łatwo zidentyfikować i bezbłędnie wybrać żądany kolor.

UWAGA: W celu uzyskania najlepszych rezultatu zaleca się stosowanie kompletu produktów do stylizacji Non Stop Color™ od La Femme®

Napisz opinię

Zestaw Lakierów Hybrydowych Wedding

Zestaw Lakierów Hybrydowych Wedding

Sześć odcieni skomponowanych specjalnie po to, aby Twoje paznokcie stały się idealnym dopełnieniem stylizacji w Twoim wyjątkowym dniu.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: