Lakier podkładowy - Base Force Special Formula 7ml

Lakier podkładowy zwiększa przyczepność lakieru do paznokci La Femme® oraz sprawia, że lakier dłużej trzyma się płytki paznokciowej. Dzięki swoim właściwością samopoziomującym znacząco ułatwia aplikację lakieru do paznokci.

PZLALF7PS

Udostępnij:

8,99 zł

Dostępny

Lakier podkładowy do paznokci zwiększa przyczepność kolorowych lakierów do paznokci La Femme®. Dzięki niemu, lakiery dłużej trzymają się na naturalnej płytce paznokci.
Przez swoje właściwości samopoziomujące znacząco ułatwia aplikację następnych warstw lakierów, jak i poprawia jakość wykonania.

Lakier podkładowy do paznokci Base Force Special Formula świetnie sprawdza się przy wykonywaniu stylizacji w domu jak i w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych. Poprawia on przyczepność lakierów, co przyczynia się do zmniejszenia ryzyka niechcianych odprysków.
Lakier podkładowy do paznokci wzmacnia intensywność kolorów i chroni paznokcie przed przebarwieniami naturalnych płytek paznokci.

Napisz opinię

Lakier podkładowy - Base Force Special Formula 7ml

Lakier podkładowy - Base Force Special Formula 7ml

Lakier podkładowy zwiększa przyczepność lakieru do paznokci La Femme® oraz sprawia, że lakier dłużej trzyma się płytki paznokciowej.

Dzięki swoim właściwością samopoziomującym znacząco ułatwia aplikację lakieru do paznokci.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: