Nie możesz złożyć nowego zamówienia w swoim kraju. United States

Wyprzedaż! Chameleon pyłek 5

Chameleon pyłek 5

CHAMELEON PYŁEK 5 Jeden kolor to dla Ciebie za mało? Potrzebujesz stałych zmian na paznokciach, bo jak wiadomo kobieta zmienną jest? W takim razie mamy dla Ciebie coś idealnego. Pyłki Chameleon to magia zamknięta w małym słoiczku. Drobno zmielony proszek, który wtarty w lakier, nadaje mu zupełnie nowego, niepowtarzalnego metalicznego wymiaru, dzięki czemu aplikacja na każdy kolor daje zupełnie inny efekt.   Chameleon pyłek 5 to- pyłek, który na paznokciach przypomina eleganckie i klasyczne metale szlachetne. W zależności od kąta padania światła przybiera on postać miedzi lub starego złota z odrobiną różu. Idealne rozwiązanie dla kobiet lubiących gustowny i wyszukany styl.

DKCHAM5

Udostępnij:

Dostępny

Napisz opinię

Chameleon pyłek 5

Chameleon pyłek 5

CHAMELEON PYŁEK 5

Jeden kolor to dla Ciebie za mało? Potrzebujesz stałych zmian na paznokciach, bo jak wiadomo kobieta zmienną jest? W takim razie mamy dla Ciebie coś idealnego. Pyłki Chameleon to magia zamknięta w małym słoiczku. Drobno zmielony proszek, który wtarty w lakier, nadaje mu zupełnie nowego, niepowtarzalnego metalicznego wymiaru, dzięki czemu aplikacja na każdy kolor daje zupełnie inny efekt.

 

Chameleon pyłek 5 to- pyłek, który na paznokciach przypomina eleganckie i klasyczne metale szlachetne. W zależności od kąta padania światła przybiera on postać miedzi lub starego złota z odrobiną różu. Idealne rozwiązanie dla kobiet lubiących gustowny i wyszukany styl.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: