Lakier Hybrydowy UV&LED 8g - H206 Party Girl

Z różowym kolorem H206 - Party Girl możesz bawić się bez końca. Pomaluj nim paznokcie, a każda impreza będzie należeć do Ciebie!

Udostępnij:

24,99 zł

Opcje zakupu

Dostępny

Nowa rewolucyjna formuła lakierów hybrydowych Ultra HD. Gęsta, bardzo mocno napigmentowana i samopoziomująca. Idealne krycie już przy pierwszej warstwie lakieru. Szybka aplikacja bez smug oraz wydłużona trwałość - do 4 tygodni, bez zarysowań i odprysków.

Wybróbuj rownież Akrylożelu Spheric™. Paznokcie modelowane żelem akrylowym Spheric™  wyglądają naturalnie, są mocniejsze, a zarazem bardziej elastyczne. Efekt utrzymuje się przez ponad 21 dni. Dzięki DUAL SYSTEM FORMS - silikonowym formom do modelowania żeloakrylu w łatwy i szybki sposób uzyskasz pożądany kształt paznokci. Wymarzony kształt krzywej C w zaledwie kilka chwil - bez zbędnego piłowania i straty czasu.Lakier Hybrydowy Non Stop Color™
od La Femme® gwarantuje doskonałą trwałość koloru i niezrównany połysk przez ponad 21 dni dzięki formule Ultra HD.

Non Stop Color™ jest łatwy w aplikacji, ponieważ samopoziomuje się i utwardza nie powodując uszkodzenia struktury paznokcia, w zaledwie 30-45 sekund w lampach LED i w czasie krótszym niż 2 minuty w lampach UV. Całe wykonanie manicure lub pedicure zajmuje mniej niż 30 minut.

Specjalna formuła tego Lakieru Hybrydowego doskonale wiąże się z powierzchnią płytki i wyrównuje strukturę, wzmacniając i chroniąc naturalne paznokcie. Utwardzanie w lampie nadaje wytrzymałość i bardzo silną odporność na zarysowania i odpryski nawet przez 3 tygodnie.

Lakiery Hybrydowe Non Stop Color™ można łatwo usunąć w ciągu 5-10 minut, w zależności od wybranego rodzaju zmywacza. Oba zmywacze lakierów hybrydowych od La Femme® są wzbogacone lanoliną lub kaprylem, aby zapobiec nadmiernemu wsuszaniu skóry i naturalnych paznokci.

Formuła Non Stop Color™ została zaprojektowana tak, by można było ją stosować także na paznokciach przedłużonych metodą Żelową, Fiberglass i Akrylową, systemem manicure tytanowego La Femme® Easy Design a także Akrylożelem Spheric™.

Każdy Lakier Hybrydowy Non Stop Color™ jest wyposażony w specjalną nakrętkę, która zawiera kroplę rzeczywistego koloru, która pozwala łatwo zidentyfikować i bezbłędnie wybrać żądany kolor.

UWAGA: W celu uzyskania najlepszych rezultatu zaleca się stosowanie kompletu produktów do stylizacji Non Stop Color™ od La Femme®

Oceń 
2018-07-27
Nowa formuła

Ta nowa formuła jest na prawdę super. Hybrydy są super napigmentowane i gęste!

Bardzo dobrze kryją!

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  Lakier Hybrydowy UV&LED 8g - H206 Party Girl

  Lakier Hybrydowy UV&LED 8g - H206 Party Girl

  Z różowym kolorem H206 - Party Girl możesz bawić się bez końca. Pomaluj nim paznokcie, a każda impreza będzie należeć do Ciebie!

  Mogą ci się
  spodobać

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

  30 innych produktów w tej samej kategorii: