Gelify™ Uv&Led Gel One Phase No Heat Light Pink 50g

Delikatny różowy, jednofazowy żel o bardzo gęstej konsystencji i właściwościach samopoziomujących . Unikalna receptura minimalizuje przegrzewanie płytki paznokciowej podczas utwardzania żelu w lampie. Polecany do stosowania na naturalnych paznokciach w tym również wrażliwych na ciepło, do stylizacji paznokci na szablonie oraz tipsie.

GEL1PNHLP50

Udostępnij:

79,99 zł

Dostępny

Delikatny różowy, jednofazowy żel Gelify™ UV&LED Gel One Phase No Heat 15g o bardzo gęstej konsystencji i właściwościach samopoziomujących.

Unikalna receptura minimalizuje przegrzewanie płytki paznokciowej podczas utwardzania żelu w lampie.

Polecany do stosowania na naturalnych paznokciach w tym również wrażliwych na ciepło, do stylizacji paznokci na szablonie oraz tipsie. Przepiękny duet Ombre stworzy z żelem Milky White Builder No Heat z linii Gelify™ Uv&Led Gel.

Utwardza się w lampach UV i LED w 60 sek.

  • Delikatny różowy żel
  • Jednofazowy
  • Bardzo gęsty
  • Samopoziomujący
  • Nie nagrzewa się w lampie

Napisz opinię

Gelify™ Uv&Led Gel One Phase No Heat Light Pink 50g

Gelify™ Uv&Led Gel One Phase No Heat Light Pink 50g

Delikatny różowy, jednofazowy żel o bardzo gęstej konsystencji i właściwościach samopoziomujących.Unikalna receptura minimalizuje przegrzewanie płytki paznokciowej podczas utwardzania żelu w lampie. Polecany do stosowania na naturalnych paznokciach w tym również wrażliwych na ciepło, do stylizacji paznokci na szablonie oraz tipsie.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: