Zestaw Lakierów Hybrydowych Metropolitan Love

Zestaw Lakierów Hybrydowych z kolekcji "Metropolitan Love" Jesień 2019. Kupując cały zestaw sześciu kolorów płacisz tylko za pięć! Pełne krycie, formuła HD Pigment Oferta limitowana - tylko do wyczerpania zapasów

PVLEDLFMETR3

Udostępnij:

124,95 zł

zamiast 149,94 zł

Dostępny

Zawartość

Lato już się kończy, ale powrót do miasta jeszcze nigdy nie był tak ekscytujący! Od zmierzchu do świtu, czy to w centrum, czy na przedmieściach, ludzie spotykają się i tak jak latarnie rozświetlają ulice oraz budynki, tak ich rozświetla Miłość - Wielkomiejska Miłość!

Oferta limitowana - tylko do wyczerpania zapasówLakier Hybrydowy Non Stop Color™
od La Femme® gwarantuje doskonałą trwałość koloru i niezrównany połysk przez ponad 21 dni dzięki formule Ultra HD.

Non Stop Color™ jest łatwy w aplikacji, ponieważ samopoziomuje się i utwardza nie powodując uszkodzenia struktury paznokcia, w zaledwie 30-45 sekund w lampach LED i w czasie krótszym niż 2 minuty w lampach UV. Całe wykonanie manicure lub pedicure zajmuje mniej niż 30 minut.

Specjalna formuła tego Lakieru Hybrydowego doskonale wiąże się z powierzchnią płytki i wyrównuje strukturę, wzmacniając i chroniąc naturalne paznokcie. Utwardzanie w lampie nadaje wytrzymałość i bardzo silną odporność na zarysowania i odpryski nawet przez 3 tygodnie.

Lakiery Hybrydowe Non Stop Color™ można łatwo usunąć w ciągu 5-10 minut, w zależności od wybranego rodzaju zmywacza. Oba zmywacze lakierów hybrydowych od La Femme® są wzbogacone lanoliną lub kaprylem, aby zapobiec nadmiernemu wsuszaniu skóry i naturalnych paznokci.

Formuła Non Stop Color™ została zaprojektowana tak, by można było ją stosować także na paznokciach przedłużonych metodą Żelową, Fiberglass i Akrylową, systemem manicure tytanowego La Femme® Easy Design a także Akrylożelem Spheric™.

Każdy Lakier Hybrydowy Non Stop Color™ jest wyposażony w specjalną nakrętkę, która zawiera kroplę rzeczywistego koloru, która pozwala łatwo zidentyfikować i bezbłędnie wybrać żądany kolor.

UWAGA: W celu uzyskania najlepszych rezultatu zaleca się stosowanie kompletu produktów do stylizacji Non Stop Color™ od La Femme®

Napisz opinię

Zestaw Lakierów Hybrydowych Metropolitan Love

Zestaw Lakierów Hybrydowych Metropolitan Love

Zestaw Lakierów Hybrydowych z kolekcji "Metropolitan Love" Jesień 2019. Kupując cały zestaw sześciu kolorów płacisz tylko za pięć! Pełne krycie, formuła HD Pigment

Oferta limitowana - tylko do wyczerpania zapasów

Cechy

Stopień krycia:HD - kryjące

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

19 innych produktów w tej samej kategorii: