Metoda akrylowo-żelowa Spheric™

Metoda akrylowo-żelowa Spheric™

Czy wiesz jak aplikować żel akrylowy Spheric™ AcryGel?

Przed nałożeniem żelu akrylowego Spheric™ AcryGel odepchnij / usuń skórki. Używając pilnika nadaj paznokciom odpowiedni kształt. Za pomocą bloku lub delikatnego pilnika wypoleruj paznokcie. Na tak przygotowaną płytkę nałóż Spheric™ Bonder Gel i utwardź w lampie LED lub UV. Następnie wyciśni...

Czy wiesz jak aplikować żel akrylowy Spheric™ AcryGel?

Przed nałożeniem żelu akrylowego Spheric™ AcryGel odepchnij / usuń skórki. Używając pilnika nadaj paznokciom odpowiedni kształt. Za pomocą bloku lub delikatnego pilnika wypoleruj paznokcie. Na tak przygotowaną płytkę nałóż Spheric™ Bonder Gel i utwardź w lampie LED lub UV. Następnie wyciśnij odpowiednią ilość żelu akrylowego Spheric™ AcryGel odetnij produkt za pomocą uniwersalnej szpatułki Dual Tool i nałóż na paznokieć.

Rozprowadź żel akrylowy Spheric™ AcryGel na paznokciach za pomocą pędzla Dual Tool, nasączonego niewielką ilością roztworu Spheric™ Slip Solution i uformuj odpowiedni kształt paznokcia. Jeżeli produkt zaczyna lepić się do pędzla, zwilż ponownie pędzel roztworem Spheric™ Slip Solution i kontynuuj modelowanie. Utwardź żel akrylowy Spheric™ w lampie LED przez 30-60 sekund, w lampie UV przez 120 sekund, a następnie opracuj paznokcie pilnikiem. W razie potrzeby nałóż lakier hybrydowy Non Stop Color™. Po zakończonej stylizacji nałóż Spheric™ Sealer Gel (bez warstwy dyspersyjnej), zawsze zwracając uwagę na zabezpieczenie wolnego brzegu paznokcia, i utwardź go w lampie.

Czas utwardzania żelu akrylowego w lampie: 30-60 s (w zależności od mocy lampy LED), 120 s (lampa UV).

More of Less
Produkty