Metoda Żelowa UV&LED Gelify™

Metoda Żelowa UV&LED Gelify™

Innowacyjna formuła żeli Gelify™

Żele do paznokci Gelify La Femme® mają innowacyjną formułę zaprojektowane tak, aby zagwarantować ekstremalną trwałość manicure, dużą łatwość aplikacji i wysoką przyczepność. Żele z linii Gelify™ idealne nadają się do wykonywania pięknych salonowych paznokci, szybkich uzupełnień lub arcydzieł konkursowych z efekt...

Innowacyjna formuła żeli Gelify™

Żele do paznokci Gelify La Femme® mają innowacyjną formułę zaprojektowane tak, aby zagwarantować ekstremalną trwałość manicure, dużą łatwość aplikacji i wysoką przyczepność. Żele z linii Gelify™ idealne nadają się do wykonywania pięknych salonowych paznokci, szybkich uzupełnień lub arcydzieł konkursowych z efektem WOW!

Fenomenalne modelowanie

Żele La Femme® są łatwe w użyciu i zaspokoją potrzeby każdej stylistki paznokci. Szeroki wybór żeli samopoziomujących, o różnej gęstości i składzie, odpowiedni dla każdej techniki pracy i rodzaju paznokci.

Zdrowe i doskonałe paznokcie

Żele z linii Gelify™ nie zawierają żadnych kwasów* i nie uszkadzają paznokci, nadając im naturalny wygląd i maksymalną długotrwałość. Do paznokci z niedoskonałościami służy specjalny żel korygujący. Do wrażliwej płytki idealny będzie żel NO HEAT, który nie wytwarza ciepła w lampie.

*Z wyjątkiem Gelify™ One Phase Clear Blue

Zdrowe i doskonałe paznokcie

Szeroka gama odcieni NUDE w linii Gelify™ pozwala osiągnąć zadbany i naturalny wygląd paznokci. Formuła Gelify™ została zaprojektowana tak, aby była w pełni kompatybilna z lakierami hybrydowymi La Femme® ultra HD Non Stop Color™.

More of Less
Produkty
na stronę