Gelify™ Uv&Led Gel One Phase No Heat Natural 15g

Gelify™ UV&LED Gel One Phase No Heat Natural 15g to wielofunkcyjny żel budujący, o właściwościach samopoziomujących i kamuflujących, gęstej kremowej konsystencji. Naturalny brzoskwiniowo różowy kolor żelu idealnie sprawdzi się do frencha konstrukcyjnego. Unikalna receptura minimalizuje przegrzewanie płytki paznokciowej podczas utwardzania żelu w lampie (nie piecze) . Polecany do stosowania na naturalnych paznokciach w tym również wrażliwych na ciepło. Żel doskonały dla stylistek poszukujących produktów do szybkiej pracy.

GEL1PNHNTR15

Udostępnij:

28,99 zł

Dostępny

Gelify™ UV&LED Gel One Phase No Heat Natural 15g to wielofunkcyjny żel budujący, o właściwościach samopoziomujących i kamuflujących, gęstej kremowej konsystencji. Naturalny brzoskwiniowo różowy kolor żelu idealnie sprawdzi się do frencha konstrukcyjnego. Unikalna receptura minimalizuje przegrzewanie płytki paznokciowej podczas utwardzania żelu w lampie (nie piecze). Polecany do stosowania na naturalnych paznokciach w tym również wrażliwych na ciepło. Żel doskonały dla stylistek poszukujących produktów do szybkiej pracy.Cecha produktu:
  • wielofunkcyjny / jednofazowy
  • budujący / samopoziomujący / nie piekący
  • kamuflujący / brzoskwiniowy różowy
  • gęsta kremowa konsystencja
  • idealny do frencha konstrukcyjnego
  • wysoki poziom kontroli żelu podczas pracy

Napisz opinię

Gelify™ Uv&Led Gel One Phase No Heat Natural 15g

Gelify™ Uv&Led Gel One Phase No Heat Natural 15g

Gelify™ UV&LED Gel One Phase No Heat Natural 15g to wielofunkcyjny żel budujący, o właściwościach samopoziomujących i kamuflujących, gęstej kremowej konsystencji. Naturalny brzoskwiniowo różowy kolor żelu idealnie sprawdzi się do frencha konstrukcyjnego. Unikalna receptura minimalizuje przegrzewanie płytki paznokciowej podczas utwardzania żelu w lampie (nie piecze). Polecany do stosowania na naturalnych paznokciach w tym również wrażliwych na ciepło. Żel doskonały dla stylistek poszukujących produktów do szybkiej pracy.

30 innych produktów w tej samej kategorii: