Nie możesz złożyć nowego zamówienia w swoim kraju. United States

Karta klubu Lafemme

Wstąp do klubu LaFemme. Zamów kartę klubu LaFemme, dzięki której otrzymasz specjalne oferty rabatowe, dostępne tylko dla klubowiczów! Jako pierwsza dowiesz się o nowościach, promocjach i wyprzedażach! Przy zamówieniu katy klubowej należy również zarejestrować kartę na stronie, aby cieszyć się specjalnymi promocjami dla klubowiczów na stronie internetowej. Rejestrację należy dokonać poprzez wybór w sklepie " Rejestracja karty klubowej" Po zamówieniu karty i ponownym zalogowaniu na Twoje konto w sklepie uzyskasz wszystkie przywileje klubowicza LaFemme. Dodatkowo w ciągu kilku dni otrzymasz pocztą kartę, która da Ci te same przywileje  w sklepach stacjonarnych. Wystarczy okazać ją sprzedawcy.

karta-LF

Udostępnij:

w ciągu 1h

Zapoznaj się z regulaminem klubu LaFemme: Regulamin klubu LaFemme

Klub Lafemme

Napisz opinię

Karta klubu Lafemme

Karta klubu Lafemme

Wstąp do klubu LaFemme.


Zamów kartę klubu LaFemme, dzięki której otrzymasz specjalne oferty rabatowe, dostępne tylko dla klubowiczów!

Jako pierwsza dowiesz się o nowościach, promocjach i wyprzedażach!

Przy zamówieniu katy klubowej należy również zarejestrować kartę na stronie, aby cieszyć się specjalnymi promocjami dla klubowiczów na stronie internetowej. Rejestrację należy dokonać poprzez wybór w sklepie "Rejestracja karty klubowej"

Po zamówieniu karty i ponownym zalogowaniu na Twoje konto w sklepie uzyskasz wszystkie przywileje klubowicza LaFemme. Dodatkowo w ciągu kilku dni otrzymasz pocztą kartę, która da Ci te same przywileje  w sklepach stacjonarnych. Wystarczy okazać ją sprzedawcy.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: