Zestaw Lakierów Hybrydowych Oriental Escape

Sześć intensywnych i żywych odcieni kolekcji Wiosna 20202 "Oriental Escape". W zestawie otrzymasz sześć lakierów hybrydowych w cenie pięciu!

PVLEDLFORE

Udostępnij:

124,95 zł

zamiast 149,96 zł

Dostępny

Zawartość

Hybrydowe szaleństwo

Zestaw lakierów hybrydowych świetnie spisze się między innymi jako prezent, upominek bez okazji, czy podczas szalonych kolorystycznych eksperymentów. Zarażaj kolorami, szukaj nowych połączeń, baw się i nie ograniczaj tylko do jednego koloru! Zestawy lakierów hybrydowych wywołają zdziwienie na niejednej twarzy! Przygotuj się na nowe wyzwania z zestawem lakierów. W końcu każda udana przygoda zaczyna się od ciekawego koloru na paznokciach. Zostań kolorową wizytówką tego lata!

Nasyć swoje pragnienie przebywania na słońcu i świeżego powietrza. Ciepły sezon nareszcie nadchodzi! Czas uciec w odległe krainy i odkryć nowe egzotyczne kultury!

Wyobraź to sobie... Otacza cię aromat kadzideł i przypraw korzennych, opuszki twoich palców muskają powierzchnię krystalicznych wód, a twój wzrok oczarowują starożytne świątynie.

La Femme® prezentuje „Oriental Escape” - naszą wyjątkową kolekcję Lakierów Hybrydowych Non Stop Color™ na sezon Wiosna-Lato 2020.

Sześć intensywnych i żywych odcieni, od głębokiego błękitu ukrytej zatoki wietnamskiej, przez zieleń lasu na Bali, aż po róż japońskich wiśni.

Pozwól Oriental Escape zabrać Cię na Daleki Wschód, gdzie przeżyjesz fascynującą podróż w kierunku odkrywania nowych doznań.Lakier Hybrydowy Non Stop Color™
od La Femme® gwarantuje doskonałą trwałość koloru i niezrównany połysk przez ponad 21 dni dzięki formule Ultra HD.

Non Stop Color™ jest łatwy w aplikacji, ponieważ samopoziomuje się i utwardza nie powodując uszkodzenia struktury paznokcia, w zaledwie 30-45 sekund w lampach LED i w czasie krótszym niż 2 minuty w lampach UV. Całe wykonanie manicure lub pedicure zajmuje mniej niż 30 minut.

Specjalna formuła tego Lakieru Hybrydowego doskonale wiąże się z powierzchnią płytki i wyrównuje strukturę, wzmacniając i chroniąc naturalne paznokcie. Utwardzanie w lampie nadaje wytrzymałość i bardzo silną odporność na zarysowania i odpryski nawet przez 3 tygodnie.

Lakiery Hybrydowe Non Stop Color™ można łatwo usunąć w ciągu 5-10 minut, w zależności od wybranego rodzaju zmywacza. Oba zmywacze lakierów hybrydowych od La Femme® są wzbogacone lanoliną lub kaprylem, aby zapobiec nadmiernemu wsuszaniu skóry i naturalnych paznokci.

Formuła Non Stop Color™ została zaprojektowana tak, by można było ją stosować także na paznokciach przedłużonych metodą Żelową, Fiberglass i Akrylową, systemem manicure tytanowego La Femme® Easy Design a także Akrylożelem Spheric™.

Każdy Lakier Hybrydowy Non Stop Color™ jest wyposażony w specjalną nakrętkę, która zawiera kroplę rzeczywistego koloru, która pozwala łatwo zidentyfikować i bezbłędnie wybrać żądany kolor.

UWAGA: W celu uzyskania najlepszych rezultatu zaleca się stosowanie kompletu produktów do stylizacji Non Stop Color™ od La Femme®

Napisz opinię

Zestaw Lakierów Hybrydowych Oriental Escape

Zestaw Lakierów Hybrydowych Oriental Escape

Sześć intensywnych i żywych odcieni kolekcji Wiosna 20202 "Oriental Escape". W zestawie otrzymasz sześć lakierów hybrydowych w cenie pięciu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: