Lakier Hybrydowy UV&LED 8g - H243 Eternal Beauty

Kryjący, jasny odcień bordo, kryje w sobie siłę i kobiecość! Idealny dla kobiet o pięknej duszy, odważnie stawiających czoła wszystkim niespodziankom, które staną na ich drodze! Pełne krycie, formuła HD Pigment

Udostępnij:

24,99 zł

Opcje zakupu

Dostępny

Tej nocy niebo ma wyjątkowy odcień granatu, a blask gwiazd odbija się w Twych oczach... Nadchodzi czas, aby wypowiedzieć życzenie... A może sześć! Gdy wybije północ zamknij oczy i skup się na swoich życzeniach, w taką noc jak ta wszystko się może zdarzyć!

La Femme® przedstawia "Midnight Wishes" - wyjątkową świąteczno-karnawałową kolekcję Lakierów Hybrydowych Non Stop Color®! Sześć wyjątkowych, przepięknych kolorów o wykończeniu klasycznym, metalicznym oraz brokatowym.

Od głębokiego bordo po najpiękniejszy odcień granatu, od starego złota do skrzącego się srebra Midnight Wishes to kompozycja kwintesencja elegancji i magii Świąt. Lakier Hybrydowy Non Stop Color™
od La Femme® gwarantuje doskonałą trwałość koloru i niezrównany połysk przez ponad 21 dni dzięki formule Ultra HD.

Non Stop Color™ jest łatwy w aplikacji, ponieważ samopoziomuje się i utwardza nie powodując uszkodzenia struktury paznokcia, w zaledwie 30-45 sekund w lampach LED i w czasie krótszym niż 2 minuty w lampach UV. Całe wykonanie manicure lub pedicure zajmuje mniej niż 30 minut.

Specjalna formuła tego Lakieru Hybrydowego doskonale wiąże się z powierzchnią płytki i wyrównuje strukturę, wzmacniając i chroniąc naturalne paznokcie. Utwardzanie w lampie nadaje wytrzymałość i bardzo silną odporność na zarysowania i odpryski nawet przez 3 tygodnie.

Lakiery Hybrydowe Non Stop Color™ można łatwo usunąć w ciągu 5-10 minut, w zależności od wybranego rodzaju zmywacza. Oba zmywacze lakierów hybrydowych od La Femme® są wzbogacone lanoliną lub kaprylem, aby zapobiec nadmiernemu wsuszaniu skóry i naturalnych paznokci.

Formuła Non Stop Color™ została zaprojektowana tak, by można było ją stosować także na paznokciach przedłużonych metodą Żelową, Fiberglass i Akrylową, systemem manicure tytanowego La Femme® Easy Design a także Akrylożelem Spheric™.

Każdy Lakier Hybrydowy Non Stop Color™ jest wyposażony w specjalną nakrętkę, która zawiera kroplę rzeczywistego koloru, która pozwala łatwo zidentyfikować i bezbłędnie wybrać żądany kolor.

UWAGA: W celu uzyskania najlepszych rezultatu zaleca się stosowanie kompletu produktów do stylizacji Non Stop Color™ od La Femme®

Napisz opinię

Lakier Hybrydowy UV&LED 8g - H243 Eternal Beauty

Lakier Hybrydowy UV&LED 8g - H243 Eternal Beauty

Kryjący, jasny odcień bordo, kryje w sobie siłę i kobiecość! Idealny dla kobiet o pięknej duszy, odważnie stawiających czoła wszystkim niespodziankom, które staną na ich drodze!

Pełne krycie, formuła HD Pigment

Cechy

Stopień krycia:HD - kryjące

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

6 innych produktów w tej samej kategorii: