Zestaw Lakierów Hybrydowych Peaceful Adventure

Sześć naturalnych odcieni dla miłośniczek natury, kolekcji Jesień 2020 "Peaceful Adventure". W zestawie otrzymasz sześć lakierów hybrydowych w cenie pięciu!

PVLEDLFBCK

Udostępnij:

124,95 zł

zamiast 149,96 zł

Dostępny

Zawartość

Prezentujemy komplet naturalnych odcieni dla miłośniczek natury i wewnętrznego spokoju,
Kolekcja na jesień i zimę — Peaceful Adventure, to zestaw idealny. Kojące odcienie rozgrzeją Cię w chłodniejsze wieczory i wzbudzą przyjemną nostalgię. Peaceful Adventure to zestaw 6 nowych, intensywnych i witalnych barw.

Odkryj na nowo przyjemność zanurzenia się w absolutnej ciszy i podążaj za rytmem ziemi. Odważna gra odcieni, stworzona została z kolorów natury — bujnych i spontanicznych.

Zestaw lakierów hybrydowych Peaceful Adventure prezentuje szeroką gamę odcieni — od zieleni naturalnych krajobrazów, przez róż peonii aż po dzikie stepy. Specjalne formuły lakierów chronią i wzmacniają naturalną płytkę paznokcia.

Kolekcja lakierów hybrydowych La Femme® Jesień / Zima 2021 to ścieżka pełna przygód!Lakier Hybrydowy Non Stop Color™
od La Femme® gwarantuje doskonałą trwałość koloru i niezrównany połysk przez ponad 21 dni dzięki formule Ultra HD.

Non Stop Color™ jest łatwy w aplikacji, ponieważ samopoziomuje się i utwardza nie powodując uszkodzenia struktury paznokcia, w zaledwie 30-45 sekund w lampach LED i w czasie krótszym niż 2 minuty w lampach UV. Całe wykonanie manicure lub pedicure zajmuje mniej niż 30 minut.

Specjalna formuła tego Lakieru Hybrydowego doskonale wiąże się z powierzchnią płytki i wyrównuje strukturę, wzmacniając i chroniąc naturalne paznokcie. Utwardzanie w lampie nadaje wytrzymałość i bardzo silną odporność na zarysowania i odpryski nawet przez 3 tygodnie.

Lakiery Hybrydowe Non Stop Color™ można łatwo usunąć w ciągu 5-10 minut, w zależności od wybranego rodzaju zmywacza. Oba zmywacze lakierów hybrydowych od La Femme® są wzbogacone lanoliną lub kaprylem, aby zapobiec nadmiernemu wsuszaniu skóry i naturalnych paznokci.

Formuła Non Stop Color™ została zaprojektowana tak, by można było ją stosować także na paznokciach przedłużonych metodą Żelową, Fiberglass i Akrylową, systemem manicure tytanowego La Femme® Easy Design a także Akrylożelem Spheric™.

Każdy Lakier Hybrydowy Non Stop Color™ jest wyposażony w specjalną nakrętkę, która zawiera kroplę rzeczywistego koloru, która pozwala łatwo zidentyfikować i bezbłędnie wybrać żądany kolor.

UWAGA: W celu uzyskania najlepszych rezultatu zaleca się stosowanie kompletu produktów do stylizacji Non Stop Color™ od La Femme®

Napisz opinię

Zestaw Lakierów Hybrydowych Peaceful Adventure

Zestaw Lakierów Hybrydowych Peaceful Adventure

Sześć naturalnych odcieni dla miłośniczek natury, kolekcji Jesień 2020 "Peaceful Adventure". W zestawie otrzymasz sześć lakierów hybrydowych w cenie pięciu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: