Zestaw Lakierów Hybrydowych Sail Away (5+1gratis)

Sail Away! Daj się porwać do tańca na wodzie i pozwól ukołysać się szumem fal morskich. Pożegluj z La Femme® w stronę zachodzącego słońca oraz fascynujących kolorów natury. Kolekcja Sail Away jest powiewem świeżej bryzy, połączonym z zapachem wody morskiej oraz beztroskiej zabawy. Od jasnożółtego Sunlight Kiss , migoczącego koloru słońca, przez delikatną szałwię – Soul Oxygen , po niebieski – Freedom Immersion , symbol nieskończoności i wolności. Przejmij ster w swoje dłonie i popłyń w stronę słońca!

PVLEDLFSAWAY

Udostępnij:

124,95 zł

zamiast 149,96 zł

Dostępny

Zawartość

Sail Away! Daj się porwać do tańca na wodzie i pozwól ukołysać się szumem fal morskich.

Pożegluj z La Femme® w stronę zachodzącego słońca oraz fascynujących kolorów natury.

Sail Away to zestaw 6 nowych, intensywnych kolorów lakierów hybrydowych Ultra HD Non Stop Color™ , który wyznaczy Ci kurs na lato 2021.

Kolekcja jest powiewem świeżej bryzy, połączonym z zapachem wody morskiej oraz beztroską zabawą. Od jasnożółtego Sunlight Kiss , migoczącego koloru słońca, przez delikatną szałwię – Soul Oxygen , po niebieski – Freedom Immersion , symbol nieskończoności i wolności.

Przejmij ster w swoje dłonie i popłyń w stronę słońca!Lakier Hybrydowy Non Stop Color™
od La Femme® gwarantuje doskonałą trwałość koloru i niezrównany połysk przez ponad 21 dni dzięki formule Ultra HD.

Non Stop Color™ jest łatwy w aplikacji, ponieważ samopoziomuje się i utwardza nie powodując uszkodzenia struktury paznokcia, w zaledwie 30-45 sekund w lampach LED i w czasie krótszym niż 2 minuty w lampach UV. Całe wykonanie manicure lub pedicure zajmuje mniej niż 30 minut.

Specjalna formuła tego Lakieru Hybrydowego doskonale wiąże się z powierzchnią płytki i wyrównuje strukturę, wzmacniając i chroniąc naturalne paznokcie. Utwardzanie w lampie nadaje wytrzymałość i bardzo silną odporność na zarysowania i odpryski nawet przez 3 tygodnie.

Lakiery Hybrydowe Non Stop Color™ można łatwo usunąć w ciągu 5-10 minut, w zależności od wybranego rodzaju zmywacza. Oba zmywacze lakierów hybrydowych od La Femme® są wzbogacone lanoliną lub kaprylem, aby zapobiec nadmiernemu wsuszaniu skóry i naturalnych paznokci.

Formuła Non Stop Color™ została zaprojektowana tak, by można było ją stosować także na paznokciach przedłużonych metodą Żelową, Fiberglass i Akrylową, systemem manicure tytanowego La Femme® Easy Design a także Akrylożelem Spheric™.

Każdy Lakier Hybrydowy Non Stop Color™ jest wyposażony w specjalną nakrętkę, która zawiera kroplę rzeczywistego koloru, która pozwala łatwo zidentyfikować i bezbłędnie wybrać żądany kolor.

UWAGA: W celu uzyskania najlepszych rezultatu zaleca się stosowanie kompletu produktów do stylizacji Non Stop Color™ od La Femme®

Napisz opinię

Zestaw Lakierów Hybrydowych Sail Away (5+1gratis)

Zestaw Lakierów Hybrydowych Sail Away (5+1gratis)

Sail Away!

Daj się porwać do tańca na wodzie i pozwól ukołysać się szumem fal morskich.

Pożegluj z La Femme® w stronę zachodzącego słońca oraz fascynujących kolorów natury.

Kolekcja Sail Away jest powiewem świeżej bryzy, połączonym z zapachem wody morskiej oraz beztroskiej zabawy.

Od jasnożółtego Sunlight Kiss, migoczącego koloru słońca, przez delikatną szałwię – Soul Oxygen, po niebieski – Freedom Immersion, symbol nieskończoności i wolności.

Przejmij ster w swoje dłonie i popłyń w stronę słońca!
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: