Lakier Hybrydowy UV&LED 8g - H204 Rock the Party

Wybierasz się na imprezę? Koniecznie uzupełnij swoją kreację szalonym neonowym kolorem pomarańczowym "Rock the Party" - H204.

Udostępnij:

24,99 zł

Opcje zakupu

Dostępny

Najnowsze kolory z linii Non Stop Color wykonane zostały w najnowszej technologii Ultra HD.

Dzięki temu są gęstsze, bardziej napigmentowane i samopoziomujące. Wszystko to, aby zapewnić idealne krycie już przy aplikacji pierwszej warstwy lakieru. 

Rezultatem jest szybka aplikacja bez smug oraz wydłużona trwałość - do 4 tygodni, bez zarysowań i odprysków.

Wypróbuj również z nowym akrylożelem Spheric™.Lakier Hybrydowy Non Stop Color™
od La Femme® gwarantuje doskonałą trwałość koloru i niezrównany połysk przez ponad 21 dni dzięki formule Ultra HD.

Non Stop Color™ jest łatwy w aplikacji, ponieważ samopoziomuje się i utwardza nie powodując uszkodzenia struktury paznokcia, w zaledwie 30-45 sekund w lampach LED i w czasie krótszym niż 2 minuty w lampach UV. Całe wykonanie manicure lub pedicure zajmuje mniej niż 30 minut.

Specjalna formuła tego Lakieru Hybrydowego doskonale wiąże się z powierzchnią płytki i wyrównuje strukturę, wzmacniając i chroniąc naturalne paznokcie. Utwardzanie w lampie nadaje wytrzymałość i bardzo silną odporność na zarysowania i odpryski nawet przez 3 tygodnie.

Lakiery Hybrydowe Non Stop Color™ można łatwo usunąć w ciągu 5-10 minut, w zależności od wybranego rodzaju zmywacza. Oba zmywacze lakierów hybrydowych od La Femme® są wzbogacone lanoliną lub kaprylem, aby zapobiec nadmiernemu wsuszaniu skóry i naturalnych paznokci.

Formuła Non Stop Color™ została zaprojektowana tak, by można było ją stosować także na paznokciach przedłużonych metodą Żelową, Fiberglass i Akrylową, systemem manicure tytanowego La Femme® Easy Design a także Akrylożelem Spheric™.

Każdy Lakier Hybrydowy Non Stop Color™ jest wyposażony w specjalną nakrętkę, która zawiera kroplę rzeczywistego koloru, która pozwala łatwo zidentyfikować i bezbłędnie wybrać żądany kolor.

UWAGA: W celu uzyskania najlepszych rezultatu zaleca się stosowanie kompletu produktów do stylizacji Non Stop Color™ od La Femme®

Oceń 
2018-06-19
Nasycenie

Rzeczywiście. Te nowe HD faktycznie są dużo lepsze. Polecam!!!

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  Lakier Hybrydowy UV&LED 8g - H204 Rock the Party

  Lakier Hybrydowy UV&LED 8g - H204 Rock the Party

  Wybierasz się na imprezę? Koniecznie uzupełnij swoją kreację szalonym neonowym kolorem pomarańczowym "Rock the Party" - H204.

  Cechy

  Rodzaj lakieru:Neonowy
  Stopień krycia:HD - kryjące

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

  30 innych produktów w tej samej kategorii: