Lakier hybrydowy pomarańczowy UV&LED 8g - H103 Neon Orange

H103 - Neon Orange to niecodzienny pomarańczowy, który nie umknie niczyjej uwadze!

Udostępnij:

24,99 zł

Opcje zakupu

Dostępny

Lakier hybrydowy pomarańczowy - Neon Orange

Neon Orange to niecodzienny pomarańczowy, który nie umknie niczyjej uwadze! Odważ się i postaw na neonowe szaleństwo!

Charakterystyka:
Pomarańczowy, neonowy.
Krycie koloru - pełne (HD)

H103 - Neon Orange to niezawodny lakier hybrydowy. Pomarańczowy kolor to idealny odcień zarówno na wakacyjne szaleństwo, jak i jesienne wieczory. Soczysty odcień lakieru hybrydowego koloru dojrzałej pomarańczy rozgrzeje Cię w jesienne wieczory, przyciągając letnie promienie słońca. Będzie on świetnie wyglądać zarówno samodzielnie, jak i w roli neonowego akcentu.

Pomarańczowa hybryda - mat czy połysk?

Zastanawiasz się, jak wystylizować lakier hybrydowy pomarańczowy? Poeksperymentuj z topami, nadając mu innych wykończeń. Stosując matowe wykończenie, złagodzisz jego jaskrawy odcień i nadasz mu satynowości. Używając błyszczącego topu, wybijesz jego odcień jeszcze bardziej — zainteresowanie Twoim manicure gwarantowane!
Głębokie krycie i świetna konsystencja pomogą Ci w aplikacji lakieru hybrydowego. Pomarańczowe paznokcie to must have jesiennego sezonu — jedno opakowanie lakieru wystarcza na kilkadziesiąt użyć


H103 - Neon Orange to niezawodny lakier hybrydowy. Pomarańczowy kolor to idealny odcień na wakacyjne szaleństwo jak i jesienne wieczory.

Soczysty odcień dojrzałej pomarańczy rozgrzeje Cię w jesienne wieczory przyciągając letnie promienie słońca. Lakier będzie świetnie wyglądać samodzielnie jak i w roli neonowego akcentu.

Poeksperymentuj z topami nadając mu innych wykończeń. Stosując matowe wykończenie złagodzisz jego jaskrawy odcień i nadasz mu satynowości. Używając błyszczącego topu wybijesz jego odcień jeszcze bardziej — zainteresowanie Twoim manicure gwarantowane!

Głębokie krycie i świetna konsystencja pomogą Ci w aplikacji lakieru hybrydowego. Pomarańczowe paznokcie to must have jesiennego sezonu — jedno opakowanie lakieru wystarcza na kilkadziesiąt użyć


Dlaczego warto go mieć?

Lakier Hybrydowy Non Stop Color™ od La Femme® gwarantuje doskonałą trwałość koloru i niezrównany połysk przez ponad 21 dni dzięki formule Ultra HD.

Non Stop Color™ jest łatwy w aplikacji, ponieważ samopoziomuje się i utwardza nie powodując uszkodzenia struktury paznokcia, w zaledwie 30-45 sekund w lampach LED i w czasie krótszym niż 2 minuty w lampach UV. Całe wykonanie manicure lub pedicure zajmuje mniej niż 30 minut.

Specjalna formuła tego Lakieru Hybrydowego doskonale wiąże się z powierzchnią płytki i wyrównuje strukturę, wzmacniając i chroniąc naturalne paznokcie. Utwardzanie w lampie nadaje wytrzymałość i bardzo silną odporność na zarysowania i odpryski nawet przez 3 tygodnie.

Wyjątkowość lakierów z serii Non Stop Color™ 

Lakiery Hybrydowe Non Stop Color™ można łatwo usunąć w ciągu 5-10 minut, w zależności od wybranego rodzaju zmywacza. Oba zmywacze lakierów hybrydowych od La Femme® są wzbogacone lanoliną lub kaprylem, aby zapobiec nadmiernemu wsuszaniu skóry i naturalnych paznokci.

Formuła Non Stop Color™ została zaprojektowana tak, by można było ją stosować także na paznokciach przedłużonych metodą Żelową, Fiberglass i Akrylową, systemem manicure tytanowego La Femme® Easy Design a także Akrylożelem Spheric™.

Każdy Lakier Hybrydowy Non Stop Color™ jest wyposażony w specjalną nakrętkę, która zawiera kroplę rzeczywistego koloru, która pozwala łatwo zidentyfikować i bezbłędnie wybrać żądany kolor.

UWAGA: W celu uzyskania najlepszych rezultatu zaleca się stosowanie kompletu produktów do stylizacji Non Stop Color™ od La Femme®

Napisz opinię

Lakier hybrydowy pomarańczowy UV&LED 8g - H103 Neon Orange

Lakier hybrydowy pomarańczowy UV&LED 8g - H103 Neon Orange

H103 - Neon Orange to niecodzienny pomarańczowy, który nie umknie niczyjej uwadze!

Cechy

Rodzaj lakieru:Neonowy
Stopień krycia:HD - kryjące

Mogą ci się
spodobać

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: